Magiczna szafa

Wpis

poniedziałek, 12 stycznia 2015

Ubrać się inaczej niż wszyscy

Własny styl mody oznacza takie komponowanie swoich ubrań i dodatków, by zdecydowanie wyróżniać się na tle wszystkich innych. Nie jest to jednak proste, trzeba nie tylko śledzić najnowsze trendy na świecie, ale samemu wykazywać się inicjatywą i kreatywnością. Najbardziej zawzięci samemu szyją swoje ubrania, by mieć pewność, iż są to kompozycje niepowtarzalne. Jednak nie ma takiej konieczności. Wystarczy szukać ciekawych sklepów i wybierać nietypowe kroje i modele.


Gdzie znaleźć unikatowe dodatki i ubrania?
W obecnych czasach odpowiedź ciśnie się na usta sama: w internecie. W sieci niejeden outlet oferuje znacznie lepsze i mniej rozpoznawalne marki, których próżno szukać w salonach mody w galeriach. Większość z nich jest zdominowana przez kilka outletów i sklepów, w których znajdziemy tylko znane marki. Oczywiście, czasami znaleźć można tam coś wartościowego, jednak to duża dostępność jest największym problemem, jeśli chce się faktycznie wyróżniać na tle innych ludzi.


Sieć stanowi swoistą alternatywę. Sklepy internetowe pełne są ubrań, krojów i dodatków rzadko spotykanych, przez co kompozycje będą o wiele bardziej wyszukane i ciekawsze. Dodatkowo, nie zawsze idzie to w parze z większą ceną. Wręcz przeciwnie - ilość promocji jest olbrzymia a informacje nierzadko przychodzą na skrzynkę mailową, więc łatwo być ze wszystkim na bieżąco.


Czy jest to najlepsza alternatywa dla prawdziwych fanatyków mody? Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Jeśli nie decydujemy się na tworzenie swoich własnych ubrań lub nie zamawiamy ich bezpośrednio o kogoś, kto realizuje tego typu zlecenia, trudno mówić o całkowitej niepowtarzalności. Jednak to co się na prawdę liczy to styl i smak, i jeśli to mamy to na pewno będziemy się wyróżniać.

Szczegóły wpisu

Tagi:
Kategoria:
Autor(ka):
magiczna-szafa
Czas publikacji:
poniedziałek, 12 stycznia 2015 13:20

Polecane wpisy